Subscribe:

adds 468 x 60

Thursday, May 17, 2012

Senarai Peserta Lawatan 5S di Pelabuhan Klang


SENARAI TETAMU VIP

1. EN OMAR BIN MOHD BAHARI
    PENGARAH Bahagian Kawalan Penapisan Filem Dan Penguatkuasaan, Kementerian Dalam  
    Negeri Cawangan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur.

2. PN ASMARA BT SULONG
    PENGARAH Politeknik Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah

3. Kepten Ong Thiam Hock TLDM
    Pengarah Bahagian Pengurusan Strategik markas Tentera Laut

4. A’LIMIN ZAKI ZAINAL ABIDIN
    Executive Organisation Excellence FABER GROUP BERHAD

5. SARIMAH TALIB
    Head Sustainability & Quality Management Dept. SIME DARBY PROPERTY BERHAD

NO.
COMPANY
COMPANY ADDRESS
ATTENDANCE
1.
FABER GROUP BERHAD
20TH Floor, Menara 2, Faber Towers, Jalan Desa Bahagia, Taman Desa, 58100 Kuala Lumpur
A’limin Zaki Zainal Abidin, Executive Organisation Excellence

Paridah Mat Isa, Senior Accounts Assistant

Norrehan Abd Manaf,
Administrative Clerk
2.
AYS SDN BHD
16 & 1B, Jalan Tembaga 3D5/24, Bandar Sri Damansara, 52200 Selangor
Farah Mohd Yatim,
Secretary
Nur Hidayah Syafiqah, Purchasing & Executive
Mohamad Akil,
Production Supervisor
3.
PSH EXPRESS SDN BHD
Level 4, Kompleks Dayabumi, Jalan Sultan Hishamuddin
Nur Adilah, Pengurus Khidmat Pelanggan
Razmeer, HR Executive
4.
REKA SETIA PLAYGROUD SDN BHD
a-5-36, IOI Boulevard, Jln Kenari 5, Bandar Puchong Jaya, 47170 Puchong Selangor
Ahmad Saifuddin Mat Nor, R&D and QA Manager
Fuad Asari, Production Manager
Siow Wee Hong,
Operation Manager
5.
RANHILL BERSEKUTU SDN BHD
Level 12, Wisma Perkeso, No. 155, Jalan Tun Razak 50400 KL
Noriah Jaafar, QESH Executive
Noor Risham Md. Arus, Senior QESH Assistant
Fakhrurrazi Mohd Taufek, HR & Admin Officer
6.
SIME DARBY PROPERTY BERHAD
SQM Department, Sime Darby Property Berhad, 6th Floor, Oasis Square, No. 2, Jln PJU 1A, 7A, Ara
Sarimah Talib, Head Sustainability & Quality Management Dept.
7.
KEMENTERIAN DALAM NEGERI
Bahagian Kawalan Penapisan Filem Dan Penguatkuasaan, Cawangan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Aras 5, Kompleks Kementerian Dalam Negeri, Wilayah Persekutuan KL
Omar Mohd Bahari, Pengarah
Nazarul Mustafa,
Tim. Pengarah
Mechellister Salmon,
Pen. Peg. Penguatkuasa
Asman Ab. Rahman,
Pen. Peg. Penguatkuasa
Yuniswa Abdul Rahman,
Pen. Peg. Penguatkuasa
Nigel Sinclair Narugin
Pen. Peg. Penguatkuasa
Mohd Ridwan Nasir
Pen. Peg. Penguatkuasa
Norhafizad Abu Kassim
Pem. Penguatkuasa
Norraimi Abdul Hamid,
Pem. Penguatkuasa
Norazwan Mohd Nor,
Pem. Penguatkuasa
Nadia Abdul Aziz,
Kerani
Zarina roslan, Kerani
Fazil Jalil, Pemandu
Zamri Shafiai, Pemandu
8.
PERUSAHAAN OTOMOBIL NASIONAL SDN. BHD
Batu 3, P.O Box 7100
40918 Shah Alam
Zairi Mohamad
Mohd Nazli bin Mohd Nazir
Khairul Nizam Suratman
Hassan bin Mohd Jam
9.
MPC
Lorong Produktiviti of Jalan Sultan, 46904 Petaling Jaya
Selangor
Burhanuddin Saidin
Kabir Ahmad Mohd Jamil
Aroni Mat Isa
Md. Shubri Ismail
Ab. Wahab Saad
Megat Amirul Saiful
Fred Lew Leong Poh
Waila Mohd Nasir
Suzana Ismail
Marziah Ahmad
Dania Kamal Ariffin
Amirul Qamar Zakaria
Omi Kalsom Osman
Roslinda Ahmad
Azira Mohamed
Nor Azmi Yahaya
Ramlan Sainan
Noriza Ahmad
Norhanida Ahmad Fuad
Aizulhisham Mat Menan
Abdul Hadi Ishak
Aidie Rosnan Jamaluddin
Ati Djam Seri Montoi
Noor Salfarina Jamaludin
Haslizayanti Othman
Wan Khairunnisa Azmi
Nor Mala Ab. Ghani
Mohd Shahril Ahmad Puji

10.
TNB Putrajaya & TTB Cyberjaya
Aras 1, Lot 3C4, Presint 3
62675 Putrajaya

Siti Elyana Ashari
Suriya Saian
Nadrah Parjin
Mohd Hafizi Mohd Shafii
11.
Kolej Kemahiran Tinggi MARA
KKTM Petaling Jaya
12, Jalan Templer
46000 Petaling Jaya
Selangor
Nor Sham Obai gullah
Siti Adila Md Yatim
Mohd Esta-Husna Zainal
Rozitah Ahmad Zainal Ariffin
12.
Wilron Products Sdn Bhd
Lot 5, Jalan Pelabur 23/1
40300 Shah Alam, Selangor
Hong Chong Keong
Azlie Mohd Berolding
Suresh Khang Suppiah
13.
Pejabat Pesuruhjaya Sukan Malaysia
Aras, Pusat Akuatik Nasional, Kompleks Sukan Negara Bukit Jalil, 57700 Sri Petaling Kuala Lumpur
Sariah Shafie
Naziah Dollah
Mohd Khairol Kamis
Mohd Nazeri Gaib
14.
Quality Dynamic Consultancy Sdn Bhd
No. 343, Blok 1A, Kelana Centre Point, NO. 3, Jln SS 7/19, Kelana Jaya, 47301 P. Jaya
Tan Por Sing
15.
Medilaund (M) Sdn Bhd
Lot 5, Jalan Waja 16, kawasan Perusahaan, 42500 Telok Panglima Garang Kuala Langat
Sharizai Nor Suzana
Siti Izzieana Rasteniza Abu Saman
Ridzudden Mat Kiah
16.
Pusat Kesihatan
UITM 40450 Shah Alam
Dr. Rose Nani Yahya
Dr. Adibah Mokhtar
Dr. Dzulkifli Sahlan
17.
IKBN Dusun Tua
KM 25, Dusun Tua, 43100 Hulu Langat, Selangor
Wan Asmawi Wan Shariff
Suhadi Mohd Yunus
Abd Ghani Haji Amat Bedah
18.
KPJ Damansara Specialist Hospital
119, Jalan SS 20/10, Damansara Utama, Petaling Jaya
Norazah Abu Samah
Hazura Omar
Abdul Malik Mohd Isa
19.
OPCOM Cables Sdn Bhd
11, Jalan Utas 15/7, 40200 Shah Alam Selangor
Yusree Putra Alias
Hasnul Zakry Hasma
ahmad Hazil Abdul Lateff
Khafizuddin Iskan
Rohaya Bakri
20.
Higashifuji (M) Sdn Bhd
Lot 592, Persiaran Raja Lumu
kawasan Perindustrian MIEL, Pandamaran, 42000 Pelabuhan Klang
Noor Jahan Mohd Sultan
Rohaizad Mohd Nawi
Syaful Nizam Ahmad
Nur Hidayah Zainudin
21.
Kementerian  Sumber Asli dan Alam Sekitar 
Aras 3, Podium 3, Wisma Sumber Asli, No. 25,Persiaran Perdana, Presint 4, 62574 , Putrajaya
YM Raja Aminah Raja Bakar
Aziziah Mohd @Mahmud
Shafarul Izmi Awang
22.
Unit Farmasi
Hospital Kuala Kubu Bahru, Jalan Hospital, 44000 Kuala Kubu, Bharu Selangor
Murugan a/l Kanggaya
23.
Pejabat Pembangunan Persekutuan Negeri Selangor
Unit Pelarasan Pelaksanaan, JPM, Aras 1, Bangunan Pilecon Engineering Bhd, HICOM Glenmarie, Industrial Park
Ahmad Zaki Yusof
Syamsul Nizam Shamsuddin
Mohd Sharil Abdul Talib
24.
Pusat Infrustruktur Data Geospatial Negara (MaCGDI)
Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, Aras 7, Wisma Sumber Asli, Precint 4, 62574 Putrajaya
Siti Madzlina Salahudin
Hairudin Shahri
Rihaida Naim
Norhazlina Md. Isa
Muhamad Zamri Mustapha
25.
Kapar Energy Ventures
Jalan Tok Muda (BEG Berkunci 220)
42200 Kapar Selangor
Hasrul Misrin Hussain
Muhammad Farhan Romeli
Norsuhada Abu Bakar
26.
FRIM
Unit Pengurusan Kualiti, Institu Penyelidikan Perhutanan Malaysia (FRIM) 52109 Kepong
Suhana Rafidah Md. Yusof
Suharti Samod
Nor Hailyan Tan Shilan
27.
PSI INControl Sdn Bhd
No. 15, Jalan BRP 9/10
Perusahaan Bukit Rahman Putra, Sg. Buloh
Azhar Abd Aziz
Mariati Amiruddin
28.
ZAMRIA Sdn Bhd
Lot 15, Cempaka Emas Industrial Park, Batu 1, Jalan Pandamaran, Port Klang, Selangor
Shabuddin Saad
Amidon Legiman
Hamzah Zainol
29.
Chief Pharmacist
Hospital Putrajaya
Aina Yazrin Ali Nasiruddin
Wakil
30.
International Islamic University Malaysia
MSD, PO box 10, 50728 Kuala Lumpur
Ozaliyati Omar
Zaila Abdul Kadir
Azman Asri
Norasiah Mohd Sulaiman
Hanizah Abd Rahman
Nor Asiah Sulaiman
Halimatus Saadiah Hadaun
Roziah Ghazali
Azlien Ab. Rashid
Asmawati Che Ismail



No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...