Subscribe:

adds 468 x 60

Monday, April 02, 2012

Senarai Peserta Lawatan 5S Tg. Gelang, Kuantan




Bil
Nama
Jawatan / Kereta
Catatan

1
Perbadanan Produktiviti Malaysia (MPC)
1. Tn Hj Rahim Yusoff
Pengarah Kanan Business Excellent

2. En Kamaruzzaman Kasim
Pengarah Wilayah MPC WPT
3. En Nik Faizal Nik Ahmad
Peg Perunding Kanan MPC WPT
4. Pn Azhani Ismail
Peg Perunding MPC WPT
5. Cik Faridah Taju Rahim
Peg Perunding MPC WPT
6. Pn Hazwani Nadiah Ismail
Peg Perunding MPC WPT
7. Pn Mimi Hasnita Ahmad
Setiausaha Pejabat MPC WPT
8. Pn Rahayu Abd Rahman
Pembantu Tadbir (PO)
9. En Zaini Haron
Pem Am Pejabat

2
12 Jabatan, Pejabat Setiausaha Kerajaan (SUK) Pahang
Mini Bas SUK Pahang (CCJ 3773)

2.1
Unit Korporat

1. En Mohammad Shahid Bin Ismail
Ketua Penolong Setiausaha

2. Pn Sy.Hidayatul Hasanah Binti Sy.Affendy
Penolong Pegawai Tadbir

3. Pn Norulasikin Binti Abd Rahman
Setiausaha Pejabat

4. Pn Nurul Mazliya Binti Zakaria
Penolong Pegawai Penerangan

5. Pn Rashidar Haji Mohd Rashid
Ketua Pembantu Tadbir

6. En Khairul Azman Bin Bakar
Pembantu Tadbir

2.2
Bahagian Khidmat Pengurusan

7. En Shahrizwan Bin Shamsudin
Ketua Penolong Setiausaha

8. En Hasbullah Bin Wahab
Penolong Pegawai Tadbir

2.3
Bahagian Perumahan


9. En Saiful Anuar Bin Ibrahim
Pembantu Tadbir

2.4
Pejabat Menteri Besar


10. En Ghazali Bin Mat Pilus
Pembantu Am Pejabat

2.5
Bahagian MMKD


11. En Ismail Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Tadbir

2.6
Badan Kawal Selia Air


12. Pn Noor Shamiza Binti Othman
Jurutera

2.7
Unit Audit Dalam


13. Pn Che Badariah Binti Ngah
Penolong Juruaudit

2.8
Bahagian Perancang Ekonomi Negeri


14. Pn Maimun Binti Haji Abd Manaf
Ketua Pembantu Tadbir

2.9
Bahagian Teknologi Maklumat


15. En Mohd Firdaus Bin Sulaiman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

2.10
Majlis Sukan Pahang


16. En Rahimin Harun
Pembantu Tadbir

2.11
Bahagian Kerajaan Tempatan


17. Pn Asma Mahiddin
Penolong Setiausaha Kerajaan

2.12
Bahagain Pengurusan Sumber Manusia


18. Pn Suhana Mohd Arifin
Penolong Pegawai Tadbir


3
Pejabat Daerah Dan Tanah Pekan
1. En Mohd Yusli Ibrahim M.Yunus
Ketua Pen Pegawai Daerah
2. En Mohd Zazirul Muslin Mohammad
Pen Pegawai Daerah
3. En Mohd Noor Fazli Mamat
Pen Pegawai Daerah
4
Majlis Daerah Bera
Proton Iswara Putih (CCT 9911)
1. En Mohd Anuar Abd Mubin
Pen Jurutera Kanan
2. Pn Norizan Kadir
Pen Akauntan
5
Jabatan Pertahanan Awam Pahang
1. Pn Ratnawati Abu Bakar
Ketua Pem Tadbir (N22)

2. Pn Shazatul Azlina Shapici
Pembantu Tadbir (Kew)


6
Jabatan Perpaduan Negara Dan Intergrasi Nasional Negeri Pahang
Honda City Chocolate (CCL 5551)                                 Proton Wira Merah (SAA)

1. Pn Fairojibanu Zainal Abidin
Pengarah
2. Pn Zuraidah Khalid
Pen Pegawai Tadbir
3. Pn Suzana Vesha A/P Vensan
Pen. Pem Masyarakat
4. Pn Noraizad Azizam
Pem Tadbir
5. Pn Alia Natasha S. Mojuti Abdullah

7
Majlis Sukan Pahang
Frontier (CCL 1280)
1. En Rahimin Harun
Pembantu Tadbir
2. En Mohd Rawi Mat Hussain
Pembantu Tadbir
8
Matrade Wilayah Timur
Nissan XT (TEX 8177)
1. Pn Hasziah Mohd Yazid
Pengarah Matrade Timur
2. En Hafidz Shukri Juwri
Asst Dir
9
1. Pn Nurul Hasyyati Abu Kassim
Eksekutif Kanan
2. Pn Norida Samsuddin
Kerani Akaun
10
1. En Mohd Aizurizam Abdul Aziz
Pen Peg Teknologi Maklumat
2. En Khairul Hafiz Ismail
Pem Tadbir
3. En Mohamad Hidhan Abdul Hamid
Pem Tadbir
4. En Zarizi Nur Zainal Abidin
Pem Tadbir
11
Jabatan Penyiaran Negeri Pahang
1. Pn Roslina Embi
Ketua Pem Tadbir
2. Pn Noor Rosnani Ibrahim
Pem Tadbir
12
PERKESO
1. En Mohd Shahar Ismail
Pengarah
2. Pn Rosmasita Mohamed
Timbalan Pengarah
3. En Mohamad Harun Othman
Pengurus
4. Pn Roziah Abd Wahid
Ketua Unit
13
Pejabat Belia Negeri Pahang
1. Pn Nor Aziela Ahmad
Pen Peg Tadbir
2. En Norhairul Ruduani Haderi
Pem Tadbir
14
Sirim Pahang
1. En Asruthani Mohd Din
Eksekutif Kanan
15
UiTM Cawangan Pahang
1. En Roslan Abd Wahab
Pensyarah/ Ketua 5s
2. Pn Siri Noorul Ain Nor Azemi
Pensyarah/ Jawatankuasa 5s
3. Pn Norhakmah Mohd Hashim
Pembantu Tadbir Kanan
4. Pn Rohana Muda
Pembantu Tadbir Kanan
16
Pusat Latihan UiTM Kg Gajah Perak
1. Pn Salina Hj Jaafar
Penolong Akauntan Kanan
2. En Wan Khairil Joehari Wan Muda
Penolong Pengurus Asrama
3. En Mohd Syaiful Bahry Mohd Ramly
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
4. En Baharudin Atan
Pemandu
17
Universiti Malaysia Pahang
Waja (CCA 1606)
1. En Wan Azlee Hj Wan Abdullah
Ketua Pengurusan Data & Kualiti PPKPK
2. Pn Kartina Johan
Pensyarah
3. Pn Emma Melati Burhanuddin
Penolong Pendaftar
4. En Wan Hamdy
Pem Tadbir



18
IKIP International College
1. Pn Renee Faizura Abdul rajak
Pengurus
2. Pn Nor Azura Aziz
Eksekutif
3. Pn Shazuriani Shaadan
Pensyarah

4. Pn Juliana Said
Pensyarah

5. Pn Noradelena Ruslim
Pensyarah


19
JKR Caw. Kejuruteraan Elektrik Kelantan
Waja (WBA 6253)                                               Pesona (WPT 1584)
1. Pn Wan Aiza Wan Ab Aziz
Jurutera Elektrik Penguasa
2. Pn Nurasyima Salyuti
Jurutera Elektrik
3. Pn Aznee Alamin
Pembantu Jurutera
4. En Ibrahim Kashir
Juruteknik Kanan
5. En Ahmad Zailan Mohd Khalid
Jurutera Elektrik


20
Perbadanan Stadium Darul Makmur, Pahang
1. Pn Sarimah Abdul Samat
Pembantu Tadbir
2. Pn Norazlina Selamat
Pembantu Tadbir
3. Pn Azlina Mohamed Fauzi
Pembantu Tadbir
4. En Mohd Norawi Chik
Pekerja Awam
21
Jabatan Penjara Penor
1. En Mohd Azzuan Zahari
KIP
2. En Mohd Rani Zakaria
KIP
22
Petronas Chemical MTBE Sdn Bhd
MyVi Putih (KV 4640)                                            Saga Hitam (CCE 939)
1. Pn Sabariah Mohamad
Supervisor
2. Pn Pauziah Zakaria
Clerk
3. Pn Nor Haslida Hassan
Secretary
4. Pn Rozilawati
Secretary
5. En A Khalis Zainal
Supervisor
23
Glocal One Stop Enterprise
WMQ 1928
1. Pn Intan Baizura Bt Shuib
General Manager
2. Pn Munir Kasman Abdul Hamid
Bus Operation manager
3. Pn Nurul Ain Mohamad
staff
4. Pn Yani Mohd Hashim
Staff
5. Pn Marlina Abu Kasim
Staff
6. Pn Nor Azizah Mat Kasim
Staff
24
Mama Bake
Mercedes (CBK 2020)
1. Pn Faizah Othman
Pengurus
2. Pn Nor Khatijah

25
NZ Engineering And Services

1. En Mohd Fikri Mohd
Project Co-Ordinator
2. En Zainal Akramin Fakri
Supervisor
26
One Group
1. En Wan Mahmood Wan Abdul Rahman
Pengurus
2. En Zakirau Mohd Nor
Technician
3. En Wan Mazarudin Wan Mahmood
Penyelia Operasi
27
1. Pn Asmaa' Liyana Azmy
Admin And Finance
2. En Mohamad Hairun
Technician Coperator
3. Pn Mariana Mohamad Nor
Binder
28
1. En Abdullah Zakaria
Eksekutif
2. Pn Saniah Tubin
Eksekutif
3. Pn Roszalina Saaid
Kerani
4. Pn Rokisham Mohamad Razali
Kerani
5. Pn Rosmaini Osman
Kerani
29
Pejabat Daerah Dan Tanah Rompin

1. En Khairul Man Noor Mat Amin
Pen Peg Tadbir
2. Pn Aminah Mohamed
Pem Tadbir



30
Wadah Emas Sdn Bhd
Hilux Hitam (CBS 7833)
1. Tn Hj Omar Hj Ismail
Pengarah Urusan
2. En Yunus Manaf
Pengurus Pengeluaran
3. En Mohd Noor Ab Aziz
Operator
4. En Mohd Ridhuan Muhammad
Kerani Stor / Operator



31
Majlis Daerah Pekan

1. Pn Sarifah Maszila Syed Sagap
Pembantu Tadbir
2. Cik Norhanizah Paujdar Khan
Pembantu Tadbir



32
Pej Pembangunan Persekutuan N. Pahang

1. Pn Wan Silza Wan Omar
Pembantu Akaun
2. Pn Suriyanti Sadali
Setiausaha Pejabat
3. En Mohd Tajudin Hamzah
Pembantu Tadbir



33
BASF Petronas Chemicals Sdn Bhd

1. Pn Luvna Ashibli Ayob
Pengurus Kanan Kualiti
2. En Marzuki Omar
Pengurus Kanan Teknikal
3. En Arman Awang Hassan
Pengurus OXO Komplek
4. Pn Jameah saleh
Senior Executive Sumber Manusia
5. Pn Suraya Adila Che Shurkarno
Executive Sumber Manusia



34
Petronas Chemical Ethylene Sdn Bhd

1. En Khairu Azmi Mohamed

2. Pn Nazirah Mamat

3. Pn Norjihan




35
Majlis Perbandaran Temerloh

1. En Hairuddin Hanifah
Pen Pegawai Tadbir
2. En Muhammad Ghazali Samsuddin
Pen Jurutera Mekanikal



36
SME Corp

1. Pn Masnani Bashirun
Pengarah SME Corp Pahang

2. En Mohd Faizul Ishak
Pen Pengarah SME Corp Pahang





37
Jab. Bomba & Penyelamat Malaysia N. Phg
Penolong Kanan Penguasa Bomba

1. Puan Norisdawati Bt Abdul Majid
Penolong Kanan Penguasa Bomba

2. En. Abdul Aziz Bin Daud


38
Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia, Phg

1. En. Mohd Samsudin Bin Yusof
Pengarah





39
Kuantan Specialist Hospital (KSH)


1. Pn Nor Azura Awang Kechik
Quality Executive

2. Pn Habsah Mohd Amin
Pharmacist Inchage

3. En Shamsul Nizam Abd Malek
Radiographer Incharge





40
Biro Tatanegara Negeri Pahang

1. Pn Norrul Aswadi Shafri
Pengurus Kem
2. En Mohd Rofzan Mohd Latiff
Pembantu Tadbir



41
Majlis Daerah Lipis
Pesona (CCT 4242)
1. Pn Rodziah Mohd Ghazali
Pen Peg. Teknologi Maklumat
2. En Amirul Nizam Mohd Ali
Pen Penilaian

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...