Subscribe:

adds 468 x 60

Tuesday, March 20, 2012

Senarai Peserta Lawatan 5S Lumut, Perak

Berikut adalah senarai pelawat yang telah melawat ke kapal sempena Lawatan 5S pada 19 Mac 12 yang lalu:

SENARAI VIP
Bil
Nama
Jawatan
Organisasi
1.
Y.Bhg. Dato’ Mohd Razali Hussain
Ketua Pengarah MPC
MPC
2.
Tuan Zamri bin Man
Yang Di Pertua Majlis Daerah Manjung
Majlis Daerah Manjung
3.
Tn Hj Mohammad Nazari Hj Abd Hamid
Pengarah
Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perak
4.
Sarimah Misman
Pengarah Wilayah
MPC
5.
Roseleena Hashim
Pengurus
MPC
6.
IR Hasmi Mat
Jurutera Daerah
Jab. Pengairan & Saliran Perak Tengah
SENARAI PESERTA

Bil
Nama
Jawatan
Organisasi
7.
Mohd Hisyam Hatimtai
Peg. Perunding Kanan
MPC
8.
Cik Salmah Ibrahim
Peg. Tadbir
Majlis Bandaraya Ipoh
9.
Pn Norismawati Ismail
Pen. Peg. Tadbir
Majlis Bandaraya Ipoh
10.
En Ariff Mohd Zanudin
Jurutera
Majlis Bandaraya Ipoh
11.
En Ahmad Zaiyadi Sudin
Peg. Penguatkuasa
Majlis Bandaraya Ipoh
12.
Pn Norsiha Ahmad Dzhrabi
Pemb Tadbir Kanan
Majlis Bandaraya Ipoh
13.
Pn Nursharina Sharon
Pen Peg Sist Maklumat
Majlis Bandaraya Ipoh
14.
En Loo Fang Lan
Jurutera Utama
TNB Janamanjung
15.
En Muhamad Fuad Ashaari
Pengurus Kormersil
TNB Janamanjung
16.
Ms. Phoebe Rajendran
Jurutera
TNB Janamanjung
17.
Ahmad Muslim Abdullah
Jurutera
TNB Janamanjung
18.
Ahmad Jamili Abd Karim
Ketua Kerani
TNB Janamanjung
19.
Hj Che Ab Rahim Mahmood
Ketua Jabatan
Institut Kemahiran Mara Lumut
20.
Hj Johari Hamzah
Ketua Program
Institut Kemahiran Mara Lumut
21.
En Norsid Musa
Ketua Program
Institut Kemahiran Mara Lumut
22.
En Ab Aziz Abdullah
Ketua Jabatan
Institut Kemahiran Mara Lumut
23.
En Hanafi Ab Halim
Ketua Jabatan
Institut Kemahiran Mara Lumut
24.
En Fafees Hashim
Penolong Pegawai
Majlis Perbandaran Manjung
25.
Pn Hajar Shaari
Penolong Pegawai
Majlis Perbandaran Manjung
26.
En Meor Syhrizan Sha
Pegawai
Majlis Perbandaran Manjung
27.
En Mohd Sharil Salihan
Penolong Pegawai
Majlis Perbandaran Manjung
28.
Pn Norsyikin Mohamed Noor
Pembantu Tadbir
Majlis Perbandaran Manjung
29.
Puan Syuhaida Che Sharom
Eksekutif
Boustead Naval Shipyard
30.
Cik Nur Azriyani Mohd Ahzaan
Eksekutif
Boustead Naval Shipyard
31.
Encik Nazmi Afif Nazari
Eksekutif Teknikal
Boustead Naval Shipyard
32.
Noorlia Alang
Eksekutif
TNB Perak
33.
Nasibah Mohamed
Eksekutif
TNB Perak
34.
Mohd Wazir Rudin Mat Ali
Eksekutif
TNB Perak
35.
Monaliza Md Ramli
Eksekutif
TNB Perak
36.
Nurulemirna Jamil
Eksekutif
TNB Perak
37.
Mohd Firdaus Mat Noor
Jurutera
Jab. Pengairan & Saliran Perak Tengah
38.
Khisuri Mat Din
Penolong Jurutera
Jab. Pengairan & Saliran Perak Tengah
39.
Rosmawati Mohd Nordin
Penolong Jurutera
Jab. Pengairan & Saliran Perak Tengah
40.
Abu Jalil Meor Yang
Juruteknik Kanan
Jab. Pengairan & Saliran Perak Tengah
41.
Azman Mohd Khalid
Pembantu Tadbir
Jab. Pengairan & Saliran Manjung
42.
Norlizawati Abdul Majid
Pelukis Pelan
Jab. Pengairan & Saliran Manjung
43.
Russiha Mat Radzi
Juruteknik
Jab. Pengairan & Saliran Manjung
44.
Ngang Aii Lee
Pembantu Tadbir
Jab. Pengairan & Saliran Manjung
45.
Roseli Hamzah
Penyelenggara Stor
Jab. Pengairan & Saliran Manjung
46.
En Zamri Daman Huri
Penolong Akauntan
Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perak
47.
En Mohd Zuwairi Mohd Nawawi
Penolong Pegawai
Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perak
48.
En Saiful Nizar Hai San
Juruteknik
Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perak
49.
Pn Mazita Zanuddin
Pembantu Tadbir
Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perak

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...